Všechny nabídky v kategorii prodej domů a chat

Prodej rodinného domu 5+kk/terasa

Rezervace

Zbelítov u Milevska

5+kk,terasa,balkon,sklep,garáž,bazén, sauna

8 500 000 Kč


Prodej rodinného domu 5+kk/terasa 5+kk,terasa,balkon,sklep,garáž,bazén, sauna

Prodej rodinného domu ve Zbelítově u Milevska. Dům byl kolaudován v roce 2000 a v průběhu pár let kompletně rekonstruován.
V 1.NP se nachází chodba, kuchyně s jídelnou a obývací pokojem - z obývacího pokoje je vstup na terasu ( je zde bio-klimatická pergola), koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, dětský pokoj, pracovna.
V 2.NP jsou dvě ložnice (z jedné ložnice je vstup na balkon a do samostatné šatny, z druhé vstup na balkon) je zde koupelna s vanou, umyvadlem a WC.
V 1.PP je garáž na 2-3 auta, prádelna, sklad, posilovna, sauna se sprchovým koutem. V domě zůstává kuchyňská linka vč. spotřebičů, vestavěné skříně, ostatní vybavení dle domluvy. V domě jsou plastová okna, na nich venkovní žaluzie, podlahovou krytinu tvoří dlažba, plovoucí podlaha a dřevěná podlaha. Do domu je zavedena voda z obecního vodovodní řadu, odpady do kanalizace. Vytápění tepleným čerpadlem - rozvod radiátorů. V obývacím pokoji jsou krbová kamna. V roce 2021 nová střecha TONDACH. Okolo domu je okrasná zahrada, zámková dlažba, bazén vč. zastřešení, pergola + posezení. Vrata na dálkové ovládání. Pozemek má výměru 1037 m2.
PENB třídy D.

PENB = C

Máte zájem?

Kontaktuje našeho makléře

Telefon

+420602739776

Email

monika@gesa.cz

Prosím vyplňte své jméno
Prosím vyplňte svůj email
Prosím vyplňte své telefonní číslo
Prosím vyplňte vaši zprávu

Veškerá data našich klientů jsou přísně důverná a bez Vašeho souhlasu je neposkytujeme třetím osobám.