Prodej bytů


...

Prodej bytu Praha, Újezd nad Lesy

Račíněveská 2541, Praha, Újezd nad lesy

Vnitřní plocha: 48 m2

2+kk, komora, velká terasa, zahrádka a parkovací stání

Byt ve druhém patře nového domu z roku 2010 v žádané lokalitě v Újezdě nad Lesy, s prostornou terasou, vlastní zahrádkou o výměře 90 m2, s vyhrazeným parkovacím stáním přímo u domu a společnou kočárkárnou, v oploceném, uzavřeném areálu nových domů.

Dispozice bytu je 2+kk + komora o celkové výměře 48 m2. . Z obývacího pokoje je vstup na velkou terasu o výměře 20 m2. Terasa zvětšuje prostor pro bydlení, pohodlně se na ní vejde zahradní nábytek, úložné prostory, květiny. Je zastíněna markýzou. Orientována je na východ, proto v letních dnech na ní bývá odpoledne příjemný chládek. 

Byt je velmi světlý a útulný, je nadstandardně vybaven klimatizací v obytném pokoji a venkovními zatemňovacími žaluziemi s elektrickým pohonem. Z terasy je vidět na zahrádku u domu, která patří výhradně k tomuto bytu. K výhradnímu užívání je také jedno parkovací místo u domu.

V rámci oploceného, uzavřeného areálu je i vybavené dětské hřiště, na které mají přístup pouze obyvatelé domů v areálu. Celý areál je na klidném místě, ale pouze pár kroků od náměstí, kde je Penny, cukrárna, kavárna, lékárna, obchody a dále zastávka autobusu (6 autobusových linek, z toho jedna noční). Na metro Černý Most jezdí linky ve špičce každých 10 minut. Na dohled od domu je velká základní škola a mateřská škola.

Místo je ideální pro klidné bydlení v přírodě, ale s výbornou dostupností do centra.

Zálohy na služby včetně fondu oprav činí 4.800 Kč + elektřina. Zálohy jsou vypočteny na spotřebu 4 osob v bytě, při nižším počtu osob v bytě budou spotřeby nižší. Vytápění je ústředním topením s kotelnou v domě, která zároveň dodává i teplou vodu. Dům je pečlivě udržován, společné prostory jsou prostorné, čisté. 


5 990 000 Kč


Máte nemovitost na prodej či pronájem? Dejte nám vědět.