Prodej domů a chat


Rezervace
...

Prodej malé zemědělské usedlosti

Rybova Lhota u Soběslavi

Pozemek: 2750 m2

Vnitřní plocha: 500 m2

zemědělská usedlost čtvercového půdorysu s uzavřeným dvorem

Původní zemědělská usedlost čtvercového půdorysu s uzavřeným vnitřním dvorem. Zachovalé původní prvky budov. Severní křídlo budovy je obytné. Disponuje prostornou vstupní chodbou, obytnou kuchyní, dvěma pokoji a koupelnou s WC, výměra cca 60 m2. Z chodby je vstup do sklepa o výměře cca 12 m2. Dále se v tomto křídle nachází další obytná místnost se vstupní chodbou, samostatný vstup ze dvora.

Dalším samostatným vstupem se dostaneme do prostorného skladu se vstupem po dřevěném schodišti na půdu.

V západním křídle je prostor s klenutými stropy, dříve sloužící jako stáje a další prostor, dříve sloužící jako chlévy.

Jižní část budovy je stodola s mlatem v průjezdní části stodoly.

Uzavřený vnitřní dvůr je zatravněn, se zápražím s kamenným dlážděním.

V obytné části je zavedena voda z obecního vodovodního řadu. Kanalizace je svedena do jímky, vedle které je příprava na připojení k budoucí obecní kanalizaci. Vytápění obytné části je kamny na tuhá paliva a elektrickými akumulačními kamny. V koupelně je ohřev vody brutarem (na tuhá paliva).  Obytná část je ihned obyvatelná, nyní sloužící k rekreaci. Obytná část je průběžně udržovaná, nicméně celá usedlost vyžaduje rekonstrukci. 


4 900 000 Kč

Rezervace
...

Prodej chaty 4+1

Stříbrná Skalice

Pozemek: 495 m2

Vnitřní plocha: 100 m2

4+1,terasa,garáž

Prodej chaty, která slouží k trvalému bydlení v obci Stříbrná Skalice. Jedná se o zděnou, samostatně stojící chatu na okraji lesa. Pozemek je o velikostí 495 m2 a je svažitý. V přízemí se nachází technická místnost (kde je vodárna, bojler, pračka) a garáž, která momentálně slouží jako sklad kde je kotel na pelety a uhlí ekohrášek (III. třídy). Kotel má šnekový podavač a krom pravidelného čištění je naprosto bezúdržbový. Vstup do chaty je přes venkovní terasu, na které je nově položena dlažba (chybí zábradlí). Z terasy vstoupíme do chaty a zde se nachází chodba, koupelna s toaletou, kuchyně, obývací pokoj a samostatný pokoj. V podkroví jsou dvě ložnice.

Obývací pokoj je vybaven krbovými kamny, nemovitost pak ústředním topením. Komín je dvouprůduchový a vyvložkovaný. V předsíni a kuchyni stará dlažba, v obývacím pokoji parkety. Koupelna je původní, vybavena vanou a nově topným žebříkem. Okna jsou dvojí a původní, střecha plechová a také původní. Elektřina je nově v mědi a jistič je vybaven přepěťovou ochranou. Voda je z kopané studny, opatřena čerpadlem a přívodem do nové vodárny v přízemí, kde je i nový bojler. Kanalizace je napojena na tlakovou centrální kanalizační jednotku. Elektrické vedení do nemovitosti bylo před rokem svedeno do země, čímž se snížilo riziko přerušení např. při větším větru. V obci jsou obchody s potravinami, pošta, škola, školka, vlak (Čerčany-Sázava), PID (Praha-Háje cca 1h). Sázava 7km, Kostelec nad Černými Lesy 19km, Český Brod 24km a Praha 49km. PENB nebyl zatím dodán, uvádíme třídu G.


4 260 000 Kč

Rezervace
...

Prodej zděné chaty 3+kk

Březí u Říčan, Praha - východ

Pozemek: 223 m2

Vnitřní plocha: 80 m2

Dvoupodlažní zateplená chata po kompletní rekonstrukci

Zděná, zateplená dvoupodlažní chata po zdařilé, kompletní rekonstrukci, vhodná k trvalému bydlení. Vše nové a neužívané ( dokončeno listopad 2021 ) . Vyhledávaná lokalita Říčan u Prahy, jedinečné místo obklopené lesem, maximální relaxace, úžasný home office s celoročním bydlením.. Obytná plocha 80 m2, vlastní pozemek 223 m2. Dispozičně 3+kk se vstupní halou/předsíní a koupelnou s vanou a WC. .

V rámci rekonstrukce byla vybudována přípojka na obecní vodovod a kanalizaci. Komplet nová střecha, okna, dveře, podlahy, štuky, malby. Nové rozvody elektřiny 230, 400V. Současně byly nainstalovány i rozvody na elektrické venkovní žaluzie včetně rozvodů elektrického bezpečnostního a signalizačního zařízení. Na fasádě je klasická zásuvka i zásuvka pro dobíjení elektromobilů. Připojení k internetu je řešeno datovým kabelem od Cetinu, na střeše je nová televizní anténa a nový hromosvod.


Topení je elektrické - el. kotel ohřev vody -el. bojler. Dále nově vystavěný komín Schiedel, příprava na krb nebo krbová kamna. Na vše revize. Podlahy plovoucí a dlažba, okna plastová s trojskly.


V přízemí domu se nachází vstupní hala s koupelnou a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a schodiště do podkroví. V podkroví dva neprůchozí pokoje a malá chodba. Úložný prostor lze vybudovat nad schody do podkroví. Pozemek kolem chaty je menší, atypický, ale dostačující pro oddych i pěstování drobné zeleniny, bylinek a květin nebo večerní posezení s grilováním. Zadní část pozemku ústí v cestičku s novou dřevěnou lávkou a končí brankou přímo do lesa. Nemovitost se prodává včetně veškerého neužívaného vybavení: kuchyňská linka s myčkou, vestavnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří, rozkládací pohovka, jídelní stůl a 4 židle, konferenční stolek, konzole, závěsy, záclony, koberce, veškerá světla a dekorace.


V okolí cyklostezky, krásné pěší procházky, houby doslova přede dveřmi. 500 m od chaty je kostelík Sv. Bartoloměje. Parkování u a okolo chaty. Veškerá občanská vybavenost ve 4 km vzdálených Říčanech, které byly několikrát vyhlášeny jako nejlepší lokalita k bydlení v celé ČR. 


Výborná dostupnost do Prahy autem po D1, vlakem z Říčan nebo autobusem přímo z Březí - zastávka autobusu 3 min. pěšky. Volejte kdykoliv, prohlídky jsou možné i o víkendu. Cena včetně právních služeb, Provizi RK neplatíte. Prodej z rodinných důvodů. Nutno vidět. Doporučujeme. 


7 900 000 Kč


Máte nemovitost na prodej či pronájem? Dejte nám vědět.