Prodej domů a chat


...

Prodej rodinného domu Praha 5 Jinonice

Karlštějnská 17/35

Pozemek: 422 m2

historická usedlost na pozemku 422m3

Rodinný dům, venkovská historická usedlost z konce 18.století na pozemku 422m2, ve vyhledávané lokalitě Prahy 5. Nachází se v těsné blízkosti původního Jinonického zámku, dnes rezidenčního bydlení Jinonický dvůr. Jednopatrová budova obdélníkovém půdorysu stojí samostatně, s delší stranou do ulice Karlštějnská. Na jižní straně do zahrady má dřevěný přístavek, kryjící vstup do domu a schodiště do patra.
Pozdější úpravy domu byly jen minimální. V katastru je dům veden jako nemovitá kulturní památka, při budoucí rekonstrukci bude tedy důležité postupovat citlivě a spolupracovat s památkáři.

Dispozičně je dům vhodný i pro menší dvougenerační bydlení. Přízemí - vstup ze zahrady, samostatné WC, kuchyně a 2 pokoje, koupelna s vanou.
První patro: kuchyně a dva pokoje, malá umývárna se dřezem, samostatné WC. Přístup do patra je možný schodištěm v boční dřevěné přístavbě, nebo malým dřevěným schodištěm uvnitř domu. Půda je prostorná a pochozí, přípojka na vodu a kanalizaci, vytápění elektrickým kotlem.
Z boku navazují původní zděné chlívky a dřevníky, součástí zahrady je také zděná podsklepená malá dílna. Zahrada se vzrostlými stromy je příjemná, směrovaná na jižní stranu. Západní strana pozemku je oplocena původní zdí. V sousedství domu se nachází původní venkovská náves s malým rybníčkem.

Tato nemovitost je vhodná nejenom k bydlení ale například jako menší galerie, sídlo firmy atd. V pěší dostupnosti je metro Nové Butovice s nákupním centrem Galerie Butovice. Stanice autobusu 100m od domu. Jinonice jsou velmi vyhledávaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností.

Okolí také nabízí širokou nabídku pro sportovní vyžití - přírodní park Vidoule, Prokopské a Dalejské údolí. Klidné bydlení poblíž přírody a zároveň pár minut od centra Prahy. Prohlídky možné kdykoliv i o víkendu.


13 400 000 Kč

Rezervace
...

Prodej rodinného domu Praha 10

Jaroměřská 168

Pozemek: 406 m2

Vnitřní plocha: 130 m2

4+1, garáž, zahrada, klidná lokalita Prahy 10

Prodej rodinného domu ve vyhledávané a lukrativní lokalitě Prahy 10. Nachází se v klidné ulici, v zástavbě rodinných domů s veškerou občanskou vybavenosti v pěším dosahu.
Stávající dispozice domu z roku 1960 je 4+1 s garáží a velkým sklepem. Pozemek má celkovou výměru 406 m2, zastavěná plocha 100 m2. Zahrada je udržovaná s jižní orientací. Hlavní vstup do domu je ze zahrady. Zde se nachází zádveří se schodištěm do obytné části domu, kde jsou 3 samostatné průchozí pokoje, kuchyně, spíž, koupelna s vanou, samostatné WC a schodiště do podkroví. V podkroví je jeden pokoj s oknem, malý pokojík bez okna, dvě malé půdy a obytná chodba.
V suterénu domu se nachází garáž pro menší auto a členěný sklep s malými okny do zahrady a schodištěm do obytné části. Původně zde byla prádelna, dílna a kotelna. Dům je vytápěný plynovým kotlem, připojený na obecní vodu a kanalizaci, vlastní kopaná studna na zahradě.
Boční část pozemku je vhodná pro vybudování 2-3 parkovacích míst.
V pěší dostupnosti se nachází městský úřad, pošta, zdravotnické středisko, lékárna, škola, školka, Lidl, Billa, Albert, několik restaurací. V blízkosti je Hostivařský les a přehrada, golfový areál Hostivař, sportovní hřiště, dětské centrum Krtkův svět.
Výborná dostupnost do centra - stanice autobusu se nachází 200m od domu - směr metro Háje, nádraží Hostivař nebo metro Skalka. Doporučuji. Cena domu je příznivá, objednejte si prohlídku co nejdříve. V této lokalitě je dlouhodobě větší poptávka po prodeji rodinných domů než je nabídka. Volejte kdykoliv, prohlídky možné i o víkendu.


12 900 000 Kč

...

Řadový rodinný dům, Praha 4 - Újezd u Průhonic

Sukovská 601/6, Újezd u Průhonic, Praha 4

Pozemek: 161 m2

Vnitřní plocha: 116 m2

4+kk, s předzahrádkou a garáží

Nový řadový rodinný dům 4+kk v družstevním vlastnictví. s nesplacenou anuitou ve výši 5.200.000Kč.

K domu patří předzahrádka a garáž. Nachází ve v komplexu moderních rodinných domů RD Milíčovský les z roku 2019. Vyhledávaná lokalita Prahy 4, mezi Jižním Městem a Průhonicemi. Celý interiér byl navrhován interiérovým designérem.

Koupě domu je vhodná pro klienty, kteří přesto, že mají vysoké pravidelné příjmy, nedosáhnou na hypotéku. Měsíční splátky anuity jsou 32.720 Kč. Dům lze převést kdykoli do osobního vlastnictví.

Dispozice

přízemí: zádveří , obývací pokoj s kuchyní , WC, předzahrádka, garáž.

1.patro: 3 neprůchozí pokoje, jeden s vlastní  šatnou , koupelna s vanou, sprchou a WC, komora.

U domu je možné parkovat dvě auta, jedno v garáži druhé na parkovacím místě před vchodem pod pergolou.

Předzahrádka s pergolou nabízí příjemný odpočinek s grilováním, zároveň je přizpůsobena pro pěstování drobné zeleniny – visuté záhonky jsou vyráběné na míru, keře celoročně zelené.

Veškeré úložné prostory v domě byly vyrobeny na míru. Vybavení domu: předsíňová šatní stěna, komplet kuch. linka s myčkou, lednicí s mrazákem, varnou deskou a vestavnou troubou, jídelní stůl a židle, rozkládací pohovka, postele, kancelářský stůl, židle, komody, skříně., šatní stěny. Vchodové dveře jsou bezpečnostní.


10 400 000 Kč

...

Prodej rodinného domu Praha 5

Na Zlíchově 25, Praha 5

Pozemek: 255 m2

Vnitřní plocha: 190 m2

Vícegenerační dům vhodný na výstavbu bytového domu, proluka na Praze 5

Vícegenerační dům v zástavbě rodinných a bytových domů, přístupný z veřejné komunikace, v klidné části Prahy 5 v Hlubočepích, v blízké dostupnosti Smíchova. Výborná investiční příležitost. K nemovitosti je vypracována architektonická studie k výstavbě bytového domu o užitné ploše 550m2 s 13ti bytovými jednotkami, kterou na vyžádání zašleme. Dům je vnitřní řadový, skládající se ze dvou částí, uliční a dvorní. Uliční část domu je částečně podsklepená se dvěma nadzemními podlažími. V přízemí se nachází dvě bytové jednotky 1+1 s příslušenstvím, samostatné WC v průchozí chodbě do dvorní části a schodiště do prvního patra. V prvním patře je umístěna bytová jednotka 3+1 s koupelnou, WC, balkónem a schodištěm na půdu Půda je pochozí, nevyužívána. Dvorní část domu je částečně podsklepená, se dvěma nadzemními podlažími. V této části se nachází mezonetová bytová jednotka 3+1 s WC v chodbě domu. Svým příslušenstvím odpovídá nebytovému prostoru. Dům v současné době obývají majitelé domu a jeden nájemník. Celková plocha pozemku 255m2, zastavěná plocha pozemku 180m2, stávající celková užitná podlahová plocha obou částí domu 220m2. Vypracována architektonická studie k výstavbě bytového domu respektuje územní plán stanovený městem při záměru. Jedná se o čtyřpodlažní kaskádovitý bytový dům s obytným podkrovím, technickým suterénem a podzemním parkováním. Celkem 13 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk (některé s terasou), sklepní kóje, výtah a krytá parkovací místa. Hrubá plocha tohoto bytového domu je 1072m2, užitná podlahová plocha je 550 m2. Další investiční výstavbou je například polyfunkční dům s využitím pro bydlení, obchod, administrativu, kulturu, veřejné vybavení, sport a služby. Tato lokalita Prahy 5 je příjemným místem v údolí Dalejského potoka, s dostupnou přírodou a zelení v okolí, včetně vyhledávané Náplavky na levé straně Vltavy. Veškerá občanská vybavenost, infrastruktura a nákupy se nachází v nedalekém OC Anděl a OC Smíchov (2 stanice tramvají). Výborná dostupnost do centra Prahy (8 minut) - metro, tramvaj, bus a vlaková spojení ze Smíchovského nádraží. Stanice tramvaje je od domu 100m. V blízkosti je také v současné době ve výstavbě Dvorecký most, který výrazně zlepší dopravu v okolí. Doporučujeme, také vzhledem k minimálním investičním nabídkám v této lokalitě. Volejte kdykoliv, prohlídky možné i o víkendu.


16 800 000 Kč


Máte nemovitost na prodej či pronájem? Dejte nám vědět.