Prodej domů a chat


...

Prodej domu

Beztahov 24, okres Benešov

Pozemek: 2383 m2

Vnitřní plocha: 180 m2

Malý statek v klidné, hezké lokalitě u Votic, okres Benešov

Menší statek s malým hospodářstvím a velkým pozemkem 2.383 m2, vhodný pro bydlení i podnikání, osobitý interiér. Ideální pro chov domácího zvířectva, pěstování ovoce a zeleniny, tichou výrobu, sklad aj. Krásné, slunné místo v klidné obci.
Hlavní budova je rodinný dům 4+1 s obytným podkrovím a sklepem. Součástí objektu je dále menší domek s dvěmi pokojíky a půdou 4x6m, stodola 12x6m, garáž 20 m2, pergola 8 m2, umělé jezírko s pergolou a dřevěný srub pro ovce. Velký pozemek nabízí mnoho možností využití.
Dispozice rodinného domu: zádveří s verandou, předsíń se schody do podkroví, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyně, ložnice a pokoj s kulečníkem. V podkroví jsou dva neprůchozí pokojíky. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, komín je nový z nerezu, vodu ohřívá elektrický bojler. V každé místnosti je klimatizace. Na pozemku je plně dostačující kopaná studna s pitnou vodou a odpadní jímka. V současné době už probíhá výstavba obecního vodovodního a kanalizačního řadu v okolí.
Nádraží Votice je 5minut autem, na Prahu vlak jezdí 1x do hodiny. Zastávka autobusu na Vlašim a Benešov je kousek od domu, ve Vlašimi lze přestoupit na autobus do Prahy. Beztahov s okolními vesničkami také spojuje místní lokalní vlak. Krásné okolí, vyhlídky, lesy, pěší a cykloturistika. Nutno vidět, doporučuji. Volejte kdykoliv, prohlídky možné i o víkendu.


4 950 000 Kč

...

Řadový rodinný dům, Praha 4 - Újezd u Průhonic

Sukovská 601/6, Újezd u Průhonic, Praha 4

Pozemek: 161 m2

Vnitřní plocha: 116 m2

4+kk, s předzahrádkou a garáží

Nový řadový rodinný dům 4+kk v družstevním vlastnictví. s nesplacenou anuitou ve výši 5.200.000Kč.

K domu patří předzahrádka a garáž. Nachází ve v komplexu moderních rodinných domů RD Milíčovský les z roku 2019. Vyhledávaná lokalita Prahy 4, mezi Jižním Městem a Průhonicemi. Celý interiér byl navrhován interiérovým designérem.

Koupě domu je vhodná pro klienty, kteří přesto, že mají vysoké pravidelné příjmy, nedosáhnou na hypotéku. Měsíční splátky anuity jsou 32.720 Kč. Dům lze převést kdykoli do osobního vlastnictví.

Dispozice

přízemí: zádveří , obývací pokoj s kuchyní , WC, předzahrádka, garáž.

1.patro: 3 neprůchozí pokoje, jeden s vlastní  šatnou , koupelna s vanou, sprchou a WC, komora.

U domu je možné parkovat dvě auta, jedno v garáži druhé na parkovacím místě před vchodem pod pergolou.

Předzahrádka s pergolou nabízí příjemný odpočinek s grilováním, zároveň je přizpůsobena pro pěstování drobné zeleniny – visuté záhonky jsou vyráběné na míru, keře celoročně zelené.

Veškeré úložné prostory v domě byly vyrobeny na míru. Vybavení domu: předsíňová šatní stěna, komplet kuch. linka s myčkou, lednicí s mrazákem, varnou deskou a vestavnou troubou, jídelní stůl a židle, rozkládací pohovka, postele, kancelářský stůl, židle, komody, skříně., šatní stěny. Vchodové dveře jsou bezpečnostní.


9 400 000 Kč

Prodej rodinného domu Praha 5

Na Zlíchově 25, Praha 5

Pozemek: 255 m2

Vnitřní plocha: 190 m2

Vícegenerační dům vhodný k investičním záměrům

Vícegenerační rodinný dům, přístupný z veřejné komunikace, v klidné části Prahy 5. Je vnitřní řadový, skládající se ze dvou částí, uliční a dvorní. Po kompletní rekonstrukci je vhodný pro početnější rodinu nebo jako výborná investiční příležitost. K nemovitosti je vypracována architektonická studie k výstavbě bytového domu, kterou na vyžádání zašleme. Uliční část domu je částečně podsklepená se dvěma nadzemními podlažími. V 1.NP se nachází dvě bytové jednotky 1+1 a chodba se schodištěm, ve 2.NP je umístěna bytová jednotk 3+1 a schodiště na půdu Půda je pochozí, nevyužívána. Dvorní část domu je částečně podsklepená, se dvěma nadzemními podlažími. V této části se nachází mezonetová bytová jednotka 3+1, která je využívána pouze částečně a svým příslušenstvím odpovídá nebytovému prostoru Celková plocha pozemku 255m2, zastavěná plocha pozemku 180m2, celková užitná podlahová plocha obou částí domu 190m2. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V současné době dům obývá majitel a nájemníci.

Vypracována architektonická studie k výstavbě bytového domu

respektuje územní plán stanovený městem při záměru. Jedná se o čtyřpodlažní

kaskádovitý bytový dům s obytným podkrovím, technickým suterénem a podzemním

parkováním. Celkem 13 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk (některé s

terasou), sklepní kóje, výtah a krytá parkovací místa. Hrubá plocha tohoto

bytového domu je 1072m2, užitná podlahová plocha je 550 m2. Tato lokalita Prahy

5 je příjemným místem v údolí Dalejského potoka, s dostupnou přírodou a zelení

v okolí, včetně vyhledávané Náplavky na levé straně Vltavy. Veškerá občanská

vybavenost, infrastruktura a nákupy se nachází v nedalekém OC Anděl a OC

Smíchov. Výborná dostupnost do centra Prahy (8 minut) - metro, tramvaj, bus a

vlaková spojení ze Smíchovského nádraží. V blízkosti domu je v současné době

již ve výstavbě Dvorecký most, který výrazně zlepší dopravu v okolí.

Doporučujeme. Volejte kdykoliv, prohlídky možné i o víkendu.


18 900 000 Kč


Máte nemovitost na prodej či pronájem? Dejte nám vědět.